Всеукраїнський тиждень англійської мови
Відкритий урок
Предметний тиждень з англійської мови
Виступ з методичної проблеми
https://docs.google.com/document/d/1lGj1WAxWZNxh9jm5LJLsAT0qj4A2zGrYfuyC-13qkWM/edit?usp=sharing
Відкритий урок
1. Інтерв'ю "Кращий знавець Англії та її традицій"
2. Урок-вікторина «Funny
English»
3. Захист проектів "Рік англійської мови"
Відкритий урок
План – конспект уроку
Тема:
Дозвілля і спорт (Leisure and sport)
Підтема:
Узагальнення вивченого матеріалу (Summing-up)
Мета:
- освітня: повторити й узагальнити лексичний матеріал теми «Спорт»;
- практична: продовжувати формувати в учнів комунікативні навички; вдосконалювати техніку читання;
- розвиваюча: розвивати навички усного мовлення, читання, аудіювання та письма;
- виховна: виховувати інтерес до спорту та прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.
- освітня: повторити й узагальнити лексичний матеріал теми «Спорт»;
- практична: продовжувати формувати в учнів комунікативні навички; вдосконалювати техніку читання;
- розвиваюча: розвивати навички усного мовлення, читання, аудіювання та письма;
- виховна: виховувати інтерес до спорту та прищеплювати усвідомлення важливості занять спортом.
Обладнання: роздатковий матеріал, проектор, ноутбук, кросворд.
Тип уроку:
узагальнення та систематизація знань
PROCEDURE
I.
INTRODUCTION
1.
GREETING
T: Good morning, dear children. I am very glad to see
you today. How are you? Are you ready to speak English? So, today we will divide
into three teams and will compete for good marks. You will practise the
vocabulary on the topic, develop your listening, reading and speaking skills.
Are you ready? Let’s start.
II. CHECKING THE HOME ASSIGNMENT
T: Your home assignment was to find English proverb
about sport.
III.
WARMING – UP
T: Well, our body needs training, but our tongue needs
training too. Let's start our lesson with a phonetic drill. It’s the first
round. You should to choose the captain. Your captains must introduce the team
and said the slogan of your team. Who said it quicklier and without any
mistakes – get 1, 2 or 3 points.
1.
Our
team’s name is _______. Our slogan is:
Sport is very cool
People think
it’s good
Only swimming
pool
Really raises
mood
2.
Our
team’s name is _______. Our slogan is:
School is over - we can play
We can play the whole day:
Basketball and volleyball
And the boys can play football.
3.
Our
team’s name is _______. Our slogan is:
You can swim
and play football,
Hockey, tennis, basketball.
You can jump and you can run,
You can have a lot of fun.
IV. MAIN PART
1.
VOCABULARY PRACTICE (Reading)
T: You know many kinds of sports. Group these activities
into winter and summer sports.
Words: volleyball, horse – racing, baseball, tennis, skating, figure skating,
basketball, skiing, wrestling, ice – hockey, skateboarding, skating, sledge,
bobsleigh;
Key:
winter sports: figure skating, skiing, ice hockey, skate boarding,
skating, sledge, bobsleigh;
summer sports: volleyball, baseball, skating, basketball, wrestling,
horse – racing, tennis.
T: Look at the screen. Which are team sports, which are
individual sports?
Words: volleyball, hockey, jumping, baseball, cricket, gymnastics, running,
skiing, basketball, cycling, football, athletics.
Key:
team sports: volleyball, cricket, basketball, football, hockey,
baseball;
individual sports: jumping, running, gymnastics, skiing, cycling,
athletics.
T: Group these activities into water and field sports.
Words: sailing, long jump, swimming, fencing, high jump,
water polo, volleyball, baseball, water gymnastics.
Key:
water sports: sailing, swimming,
water polo, water gymnastics.
field sports: long jump, fencing, high jump, volleyball,
baseball.
2.
GAME ‘PERFORM A MIME” (Speaking)
T: Now we’ll play a mime game. One person goes to the
board and gets a card. On the card the sport is written. Then he performs a
mime. You should guess the sport he is performing. For every right answer you
get a ball. The person who is getting more balls is a winner.
(Football,
volleyball, baseball, basketball, swimming, skating, skiing, tennis, table
tennis, ice hockey, skateboarding, sleigh, martial arts, fencing, gymnastics)
3. RELAXATION
Teacher is reading a poem. Before reading, she divides
the words from the poem to the teams. When pupils listen their words, they
should stand up.
I’m singing, I’m singing (1)
Singing like a star (3)
I’m playing, I’m playing (2)
Playing the guitar
I’m dancing,
I’m dancing (3)
Dancing rock and roll (1)
I’m playing, I’m playing
(2)
Playing basketball
I’m clapping,
I’m clapping (1)
Clapping, clap,clap,clap (2)
I’m snapping, I’m snapping (3)
Snapping, snap,snap,snap (2)
4.
LISTENING
T: Give one word for the following definitions:
1. A game
for two teams that you play with a ball and a basket.(basketball)
2. A game
that you play on board.(chess)
3. A game
for two teams that you play with the sticks on the ice-ground. (ice-hockey)
4. A game
for two people that you play with a small ball on the table. (table-tennis)
5. An
English popular game.(football)
6. This kind
of sport includes things like running, jumping, etc. (athletics)
7. Canada’s
national sport is… (hockey)
8. You can
swim there in winter (swimming- pool)
9. A place
where boys and girls go in for sports… (gym)
10. A person
that trains sportsmen in this or that kind of sport… (trainer)
5. WRITING
T: Making up words from the letters.
O, M, C, N, H, I, P, A. A, C, T, M, H. O, T, F, L, B, A, L, O.
N, S, T, E, I, N. K, I, S, T, A, G, N. C, A, R, E.
I, I, K, S, G, N. N, I, R, N, U, G,
N. P, I, G, J, M, U, N.
L, G, A, O. M, I, W, N, M, G, I, S. K, O, C, Y, H, E.
K, T, A, R, A, E. M, B, I, G, C, L, I, N. N, F, I, G, E, C, N.
The
answers: champion, match, football, tennis, skating, race, skiing, running,
jumping, goal, swimming, hockey, karate, climbing, fencing.
T: I think you like to answer to the crossword. Your task
will be to find words connected with sport. How many words did your team found? Name them please.
Stadium, game, wrestling, athletics, boxing, rugby, result, chess,
hockey, competition, player, jumping, tennis, ball, swimming pool, trainer,
gymnasium. (18)
T:
Good job! I am glad you have done this task perfectly.
6. SUMMING – UP
T:
The team who has more points is winner.
Let’і count. The lesson is
over. Thank you for your work and attention! Your marks
are… Good-bye.
7. HOME ASSIGNMENT
T:
Tell about your favourite Ukrainian sportsman.
Предметний тиждень з англійської мови
Потворних мов не існує.
Я слухаю кожну мову так,
наче вона - єдина,
а коли я чую про мову, що зникає,
е спустошує мене так само,
наче йдеться про загибель Землі.
(Еліас Канетті)
З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок учнів, в Глибоцькому професійному ліцеї було проведено «Тиждень англійської мови». Учні були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.
Тиждень розпочався з відкриття, на якому ведучі заходу ознайомили учнів із планом проведення та завданнями тижня. Також присутні свята мали змогу переглянути відео сюжети про значення англійської мови, а викладачем Анастасією Чернат було організовано «похід у кінотеатр», де учні долучились до перегляду фрагментів художніх фільмів на англійській мові та озвучували їх назви.
Того ж дня розпочала роботу виставка стіннівок, в якій учні проявили себе справжніми художниками. Всі охочі протягом тижня мали можливість переглянути виставку у фойє ліцею.
На «екваторі» заходів між групами №21 та №23 відбувся конкурс «The knowledge is the Power», під час якого учні змагалися у конкурсах «Піраміда слів», «Орфографія», «Крокова гра», «Знавець прапорів та країн» та інших, в яких загальну перемогу святкували учні групи №21.
Завершився тиждень голосуванням за кращу стіннівку, де перемогу здобули учні груп №34, 33 та 12 та нагородженням переможців грамотами, а учасників тематичними сувенірами.
Виступ з методичної проблеми
https://docs.google.com/document/d/1lGj1WAxWZNxh9jm5LJLsAT0qj4A2zGrYfuyC-13qkWM/edit?usp=sharing
Відкритий урок
План-конспект уроку
Тема: L’ Ukraine
dans le monde
Підтема: L’Ukraine est indépendante
Мета: - практична: активізація нових
лексичних одиниць з теми «Україна
–незалежна держава»; формувати потенційний
словник, активний словниковий
запас учнів; удосконалювати вміння сприймати
на слух текст, який містить у собі знайомий
лексичний матеріал та вести
бесіду за прослуханим; вчити вилучати необхідну
інформацію із повідомлень; практикувати учнів у читанні тексту з повним розумінням його змісту.
- освітня: вчити обмінюватись
інформацією, висловлюючи свою думку, враження, ставлення щодо конкретних
фактів, подій, явищ; розширити світосприйняття учнів.
- розвиваюча: розширити знання учнів про Україну; розвивати
увагу, пам’ять; розвивати логічне мислення, спостережливість; розвивати мовну
здогадку учнів.
- виховна: виховувати любов до французької мови, до рідної країни.
Обладнання: підручник,
роздатковий матеріал, ІКТ, карта України
Тип уроку:
комбінований
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
1. Привітання, повідомлення теми
та мети уроку
Prof: Bonjour, mes enfants! Commant allez-vous? Qui est absent? Quelle date est-il?
Le sujet de notre leçon est «L’Ukraine
est indépendante»
2. Введення в іншомовне середовище
Prof: Ecoutez et répétez:
Mon père est maire, mon frère est masseur
3. Перевірка домашнього завдання
Учні пишуть на
дошці вивчені слова з теми «Україна» та
фіксують роздатковий матеріал до слів на дошці.
Le fleuve, la mer, la
montagne, le champ, la ville, le jardin, les animaux, les symbols de l’Ukraine,
l’obier, la population, le pays
ІІ. Основна частина уроку
1. Введення нового лексичного
матеріалу
L'Ukraine est notre pays natal
L'Ukraine est Notre pays natal. Regardons la carte de notre Patrie. Notre pays est grand. Elle se trouve au centre de l'Europe et confine à la Russie, à la Belarus, à la Pologne, à la Slovaquie, à la Hongrie, à la Roumanie et à la Moldova. Au sud l'Ukraine est baignée par la mer Noire et la mer d'Azov. Le relief de l'Ukraine est varié: il у a des plaines et des montagnes. Les Carpates s'étendent au sud-ouest du pays. Au sud il у a les monts de Crimée.
L'Ukraine est notre pays natal
L'Ukraine est Notre pays natal. Regardons la carte de notre Patrie. Notre pays est grand. Elle se trouve au centre de l'Europe et confine à la Russie, à la Belarus, à la Pologne, à la Slovaquie, à la Hongrie, à la Roumanie et à la Moldova. Au sud l'Ukraine est baignée par la mer Noire et la mer d'Azov. Le relief de l'Ukraine est varié: il у a des plaines et des montagnes. Les Carpates s'étendent au sud-ouest du pays. Au sud il у a les monts de Crimée.
Les plus
grands fleuves de l'Ukraine sont le Dnipro, le Dniester, le Pivdenny Boug et le
Donets. Le climat de l'Ukraine est continental presque sur tout le territoire.
Au sud de la Crimée il est de type méditerraneen. La population de l'Ukraine
compte 51 millions
d'habitants. La plupart de la population habite dans les villes. Les
villes-millionnaires sont: Kyiv, sa capitale, Kharkiv, Dnipropetrovsk, Odessa,
Donetsk.
2. Контроль розуміння — відповіді на запитання.
Répondez aux questions.
2. Контроль розуміння — відповіді на запитання.
Répondez aux questions.
Où se trouve l'Ukraine?
Par quelles mers l'Ukraine est-elle baignée?
A quels pays confine-t-elle?
Quel relief a le territoire ukrainien?
Quels grands fleuves у a-t-il en Ukraine?
Quel est le climat de l'Ukraine?
Combien d'habitants l'Ukraine compte-t-elle?
Quelles sont les plus grandes villes de l'Ukraine?
3. Робота з
роздатковим матеріалом
На дошці закріплені слова у дві колонки (на французькій
та на українській мовах). Учні повинні з’єднати слово стрілкою з його українським перекладом.
se
trouver розташовуватися
la
foi рідний
natal межувати
confiner південь
le sud омиватися
baigner рельєф
le relief захід
la plaine клімат
l’ouest рівнина
le climat віра
la capital столиця
4. Фізкультхвилинка. Подання пісні «Jean petit qui danse»
Prof: Regandez en télé, chantez et montrez les
mouvements
Учні
прослуховують пісню, співають та повторюють рухи.
5. Аудіювання
Учні прослуховують
діалог «Carcassonne», усно
відповідають на питання.
QUESTIONS :
1. Sur quelle route veut-elle aller ?
2. Sur quelle route est-elle actuellement
?
3. Quelle est la solution la plus simple ?
4. Au grand carrefour, par ou faut-il
aller ?
5. Ou est le panneau qui indique
l'autoroute ?
6. Письмо
Учні виконують вправи до прослуханого тексту:
Exercice 1
Exemple :
Revenez sur vos pas, c’est
le plus simple.
Le plus simple, c’est que
vous reveniez sur vos pas.
1. Prenez la Nationale, c’est le plus simple.
→______________________________________
2. Faites demi tour, c’est le plus simple.
→______________________________________
3. Allez jusqu’au grand carrefour, c’est le plus
simple.
→______________________________________
4. Tournez a gauche, c’est le plus simple.
→______________________________________
5. Allez tout droit, c’est le plus simple.
→______________________________________
Exercice 2
- Bonjour, je suis ____la route de Carcassonne ?
- Carcassonne ? Ben non, vous_______________ Là, vous remontez
sur Paris.
- Et je dois aller par où alors ?
- Et bien, le plus simple, ___________ sur vos pas jusqu’au
grand carrefour et là vous prenez à droite. Il n’y a pas de panneau alors __________
vous tromper...
- A droite au grand carrefour... et après c’est tout
droit ?
Oui, vous allez faire 10 kilomètres et vous allez _______
sur la nationale. __________
- Je voulais prendre l’autoroute...
- Oui, c’est le mieux à faire... c’est le ______
chemin, quand vous serez sur la nationale, vous aurez un panneau qui vous indiquera
l’autoroute.
- Merci beaucoup.
ІІІ. Заключна частина уроку
1.
Домашнє
завдання
Виписати слова з тексту «L'Ukraine est notre pays natal» у словник та вивчити слова
2.
Підведення підсумків уроку
Науково-практичний семінар
викладачів іноземних мов
професійно-технічних навчальних закладів
Немає коментарів:
Дописати коментар